KLÍČE NA NEDĚLI
DIVADELNÍ SPOLEČNOST HÁTA
Komedie je o tom, že dva manželské páry se sejdou na nepovedeném mejdanu. Prozradí se, že všichni čtyři nejsou příliš spokojeni s tím, čeho dosáhli, a jejich manželské soužití trpí stereotypem. V opilosti se partneři prohodí, vymění si klíče od bytu a po kratičké radosti z něčeho nového se z této záměny roztočí kolotoč potíží.

Ze Švýcarska přijede bohatá tetička, na oběd přijde nepříjemná tchýně, podvedený manžel přijde potrestat nevěru své ženy, manželka vlivného funkcionáře přijde zachraňovat svoji propadající dceru. Vrší se trapasy a nedorozumění. Hrdinové jsou fyzicky i duševně týráni, dostávají se do choulostivých situací, a tak brzy zatouží po jediném - dostat se zase domů ke svému zákonitému partnerovi. Nakonec jsou šťastni, i když nic nezískali.

Hrají : Jana Šulcová, Zbyšek Pantůček  /  Viktor Limr, Olga "Háta" Želenská, Libor Hruška  /  Antonín Procházka, Mahulena Bočanová, Marcela Nohýnková  /  Vlasta Žehrová  /  Veronika Jeníková, Pavla Vojáčková, Veronika Jeníková  /  Lucie Svobodová, Martin Sobotka, Jiřina Pachlová  /  Vlasta Žehrová
Autor
: Antonín Procházka
Režie
: Antonín Procházka
Žánr
: komedie

Upozornění
: Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. Předprodej v KD Blaník Vlašim
Rezervovat lístky na webu lze jen na poslední nadcházející představení